RESTAURANT & BAR

BALÇOVA TERMAL OTEL Lezzet ustaları kahvaltı ve akşam yemeklerini; titiz, zengin sunumlarıyla tam bir ziyafete dönüştürüyor, değişik bir "tad", özel bir "köşe" arzu eden konuklar için ise farklı mekanlarda, farklı seçenekler sunuyorlar. Açık ve kapalı alanlarımız da doğa ile başbaşa kalarak yemek yemenin zevkini yaşayın .

Agamemnon Restaurant

Türk kültürüne ait yerel lezzetler ve dünya mutfağından seçkin örnekleri içeren mönümüzü, evrensel ve çağdaş restoran konsepti içinde güleryüzlü "Türk Misafirperverliği" ile sunmaktayız.
Sağlığı ön planda tutan Kalite anlayışımız, verdiğimiz Gastronomi hizmetinde de kendini göstermektedir. Bunun için ağırlıklı olarak "Sağlıklı Pişirme Yöntemleri" uygulamaktayız.
Sağlıklı A la Carte mönümüzdeki lezzetleri mutlaka denemelisiniz.

 

Bahçe Restaurant

Yeşil ağaçların, rengarenk çiçeklerin arasında Balçova Termal Otel'in usta aşçılarının Akdeniz ve Ege Mutfağından sizlere hazırladığı sağlıklı yiyeceklerle keyifli bir "lezzet yolculuğu" yapabilirsiniz.

 

Cafe & Bar

Yazlık ve kışlık mekanlarımızda özenle servis edilen içki ve kokteyller, hafif yiyecekler sizi mutlu etmek için hazırlandı. Dinlendirici bir atmosferde, hatta piyano müziği eşliğinde bu keyfi yaşamalısınız.

 
 turkce norvec english almanca